Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Artura Obozy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty osobiste mieszkańców dawnego Andrychowa i okolic”

 

Pokwitowanie wpłaty należytości inkorporacyjnej do kasy Stowarzyszenia Rękodzielników w Andrychowie z 1919 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy, Słowa kluczowe: Andrychów, 1919 rok, Władysław Toma, należytość inkorporacyjna, opłata, kwit


Pokwitowanie wpłaty 30 koron wniesionej przez Władysława Tomę do kasy Stowarzyszenia Zjednoczonych Rekodzielników w Andrychowie tytułem należytości inkorporacyjnej z dnia 27 kwietnia 1919 roku. Na kwicie znaczek opłaty stemplowej w wysokości 10 marek polskich.


Nazwa dokumentu: Pokwitowanie wpłaty należytości inkorporacyjnej do kasy Stowarzyszenia Rękodzielników w Andrychowie z 1919 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty osobiste mieszkańców dawnego Andrychowa i okolic
Numer ID: CATL 49 A / 2.4.10
Sygnatura: brak
Autor: Józef Gumoś
Data wytworzenia: 1919-04-27
Wytwórca: Stowarzyszenie Zjednoczonych Rękodzielników
Miejsce wytworzenia: Andrychów
Typ dokumentu: pokwitowanie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Artur Oboza
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Andrychów, 1919 rok, Władysław Toma, należytość inkorporacyjna, opłata, kwit
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty osobiste mieszkańców dawnego Andrychowa i okolic"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.