Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej”

 

Książka "Teror" Teodora Jeske-Choińskiego, wydanie z 1911 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: książka,


Strona tytułowa książki "Teror" Teodora Jeske-Choińskiego(tom 1), wydanej w 1911 roku nakładem Księgarni St. Sadowskiego, Złota 1 w Warszawie. Książka należała do zbioru Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie(1882-1939). Jest opieczętowana pieczęcią Czytelni i nosi numer inwentarzowy 371.


Nazwa dokumentu: Książka "Teror" Teodora Jeske-Choińskiego, wydanie z 1911 roku
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej
Numer ID: CATL 49 B / 1.3.1
Sygnatura: brak
Autor: Teodor Jeske-Choiński
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Księgarnia St. Sadowskiego
Miejsce wytworzenia: Warszawa
Typ dokumentu: książka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Andrychowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: książka,
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.