Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Andrychów i okolice na starych fotografiach”

 

Andrychów - Żydzi na placu targowym

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: fotografia, plac targowy, Andrychów, kupiec żydowski, 1935 rok


Fotografia przedstawiająca żydowskiego handlarza na placu targowym w Andrychowie w roku 1935. W tle wejście do lokalu pod szyldem "Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych z wyszynkiem Teresy Młodzik". Zdjęcie przekazał bibliotece Pan dr Adam Wiktor.


Nazwa dokumentu: Andrychów - Żydzi na placu targowym
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Andrychów i okolice na starych fotografiach
Numer ID: CATL 49 B / 1.2.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Andrychów
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Andrychowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: fotografia, plac targowy, Andrychów, kupiec żydowski, 1935 rok
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Andrychów i okolice na starych fotografiach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.