Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939”

 

Pamiątkowe tableau ofiarowane Antoniemu Chlebowskiemu - prezesowi Czytelni w Andrychowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: Tableau, Czytelnia Mieszczańska, Andrychów, Antoni Chlebowski, 1932 rok


Pamiątkowe tableau z roku 1932, wykonane z okazji 50-lecia Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie a ofiarowane Antoniemu Chlebowskiemu, Prezesowi tejże Czytelni za "40 lat członkowstwa w tym 21 skarbnikowstwa i 9 prezesury składają w roku jubileuszowym koledzy i Wydział". Na tableau składają się zdjęcia Prezesa A. Chlebowskiego i jego współpracowników oraz fotografie budynku, w którym mieściła się Czytelnia i pamiątkowej tablicy. Zdjęcie tableau podarował bibliotece Pan dr Adam Wiktor


Nazwa dokumentu: Pamiątkowe tableau ofiarowane Antoniemu Chlebowskiemu - prezesowi Czytelni w Andrychowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939
Numer ID: CATL 49 B / 1.4.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Andrychów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Andrychowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Tableau, Czytelnia Mieszczańska, Andrychów, Antoni Chlebowski, 1932 rok
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.