Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939”

 

"Szopka krakowska" wystawiona w Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w okresie przedwojennym

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: okres przedwojenny, Andrychów, Czytelnia Mieszczańska, szopka


Zdjęcie wykonane przez Alojzego Stuglika przedstawiające bożonarodzeniową szopkę wykonaną przez członków Czytelni Mieszczańskiej, prawdopodobnie w roku 1931. Wokół szopki znajdują się 42 osoby( autorzy i wykonawcy) biorące udział w przedstawieniu szopki, wykonanej ściśle według wzorców krakowskich.


Nazwa dokumentu: "Szopka krakowska" wystawiona w Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w okresie przedwojennym
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939
Numer ID: CATL 49 B / 1.4.7
Sygnatura: brak
Autor: Alojzy Stuglik
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Andrychów
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: okres przedwojenny, Andrychów, Czytelnia Mieszczańska, szopka
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Czytelnia Mieszczańska w Andrychowie 1882-1939"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.