Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Śladami dawnej architektury”

 

Kaplica na cmentarzu komunalnym w Andrychowie z roku 1884

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: kaplica, cmentarz, Andrychów, Józef Koświtzki, 1884


Zdjęcie przedstawiające kaplicę na cmentarzu w Andrychowie. Ufundował ją Józef Koświtzki w 1884 roku i nad wejsciem umieścił łaciński napis, który w tłumaczeniu brzmi "Bogu i spokojowi duszy ufundować raczył.."


Nazwa dokumentu: Kaplica na cmentarzu komunalnym w Andrychowie z roku 1884
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Śladami dawnej architektury
Numer ID: CATL 49 B / 1.5.6
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Andrychowie
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kaplica, cmentarz, Andrychów, Józef Koświtzki, 1884
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Śladami dawnej architektury"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.