Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej”

 

Książka "Japonia" Wilhelma Deppinga, wydanie przedwojenne

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie, Słowa kluczowe: książka, "Japonia", Wilhelm Depping, Czytelnia Mieszczańska, Andrychów, okres przedwojenny


Karta tytulowa pierwszego tomu książki pt. "Japonia" Wilhelma Deppinga- czlonka Towarzystwa Geograficznego w Paryżu. Książka została wydana w Warszawie przez Drukarnię A.T. Jezierskiego na pewno przed wojną -brak infrormacji o dacie wydania. Ksiązka zawiera wszechstronne informacje o Japonii (historia, położenie, obyczaje, religia itp.) Egzemplarz stanowił własność Czytelni Polskiej w Andrychowie, jest opieczętowany i ma numer 1703


Nazwa dokumentu: Książka "Japonia" Wilhelma Deppinga, wydanie przedwojenne
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
Teczka (jednostki archiwalna): Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej
Numer ID: CATL 49 B / 1.3.8
Sygnatura: brak
Autor: Wilhelm Depping
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Drukarnia A.T. Jezierskiego
Miejsce wytworzenia: Warszawa
Typ dokumentu: książka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Andrychowie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: książka, "Japonia", Wilhelm Depping, Czytelnia Mieszczańska, Andrychów, okres przedwojenny
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki z Czytelni Mieszczańskiej w Andrychowie w zbiorach andrychowskiej biblioteki publicznej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.