Strona główna » Działy » Druki ulotne » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ulice i place”

 

Pocztówka z Andrychowa (Rynek)

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich, Słowa kluczowe: okres międzywojenny, rynek, Andrychów, pocztówka


Pocztówka z Andrychowa przedstawiająca Rynek w stronę Jawornicy. Autorem zdjęcia był Marian Ryłko - andrychowski farmaceuta, fotograf-amator. Pocztówka pochodzi prawdopodobnie z lat 20-30 XX wieku. Wszelkie kopiowanie zabronione


Nazwa dokumentu: Pocztówka z Andrychowa (Rynek)
Dział: Druki ulotne
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich
Teczka (jednostki archiwalna): Ulice i place
Numer ID: CATL 49 I / 4.2.20
Sygnatura: brak
Autor: Marian Ryłko
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: kolekcjoner prywatny
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: okres międzywojenny, rynek, Andrychów, pocztówka
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ulice i place"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.