Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Artura Obozy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic”

 

Pieczęcie Urzędu Miejskiego w Andrychowie na certyfikacie przynależności do gminy (Heimatschein) z 1919 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy, Słowa kluczowe: pieczęcie, Urząd Miejski, Andrychów, Galicja, certyfikat przynależności


Dwie pieczęcie Urzedu Miejskiego w Andrychowie umieszczone na dokumencie z 28 marca 1919 roku (czasy Galicji). Przedstawiony dokument - to certyfikat przynależności do gminy (Heimatschein), wystawiony dla Agnieszki Tomy - handlarki przez Urząd Miejski w Andrychowie.


Nazwa dokumentu: Pieczęcie Urzędu Miejskiego w Andrychowie na certyfikacie przynależności do gminy (Heimatschein) z 1919 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy
Teczka (jednostki archiwalna): Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic
Numer ID: CATL 49 A / 2.2.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1919-03-28
Wytwórca: Urząd Miejski w Andrychowie
Miejsce wytworzenia: Andrychów
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Artur Oboza
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: pieczęcie, Urząd Miejski, Andrychów, Galicja, certyfikat przynależności
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.