Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Artura Obozy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic”

 

Pieczęć Urzędu Gminnego w Sułkowicach k/Andrychowa w książeczce służbowej z 1912 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy, Słowa kluczowe: Galicja, książka służbowa, Sułkowice k/Andrychowa, Urząd Gminny, pieczęć


Pieczęć Urzędu Gminnego w Sułkowicach k/Andrychowa ( nr 84) na stronie książki służbowej szewca Józefa Bizonia z Sułkowic. Książka służbowa (Dienstbotenbuch) została wystawiona 5 marca 1912 roku przez Urząd Gminny w Sułkowicach z podpisem przełożonego gminy Tomasza Koniarza. Na zdjęciu ciekawy fragment książki zawierajacy opisanie osoby właściciela.


Nazwa dokumentu: Pieczęć Urzędu Gminnego w Sułkowicach k/Andrychowa w książeczce służbowej z 1912 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Artura Obozy
Teczka (jednostki archiwalna): Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic
Numer ID: CATL 49 A / 2.2.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1912-03-05
Wytwórca: Urząd Gminny w Sułkowicach (Galicja)
Miejsce wytworzenia: Sułkowice k/Andrychowa
Typ dokumentu: książeczka pracy
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Artur Oboza
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Galicja, książka służbowa, Sułkowice k/Andrychowa, Urząd Gminny, pieczęć
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pieczęcie urzędowe na dawnych dokumentach z Andrychowa i okolic"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.