Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Druki ulotne » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kościół parafialny pw. św. Macieja”

 

Pocztówka z Andrychowa (kościół parafialny pw. św. Macieja)

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich, Słowa kluczowe: Andrychów, kościół pw. św. Macieja, okres międzywojenny


Pocztówka przedstawiająca najstarszy kościół w Andrychowie pw. św. Macieja. Pocztówka pochodzi z roku 1936. Brak danych o nakładcy. Wszelkie kopiowanie zabronione.


Nazwa dokumentu: Pocztówka z Andrychowa (kościół parafialny pw. św. Macieja)
Dział: Druki ulotne
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja dawnych pocztówek andrychowskich
Teczka (jednostki archiwalna): Kościół parafialny pw. św. Macieja
Numer ID: CATL 49 I / 4.8.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: kolekcjoner prywatny
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Andrychów, kościół pw. św. Macieja, okres międzywojenny
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kościół parafialny pw. św. Macieja"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.